درباره ما

ماهان الکترونیک با هدف ارتقاء سطح کیفی استاندارد زندگی مردم ایران به عنوان مجموعه‌ای شکل گرفته از گروه کالاهای ضروری و مصرفی زندگی امروز، پاسخ‌گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است. فروشگاه اینترنتی ماهان الکترونیک، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. ارسال سفارش به تمام نقاط ایران، ایجاد ساختار گارانتی منطبق با تفکر مشتری محور، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی و پشتیبانی، از مزایای اصلی خرید اینترنتی در سایت ماهان الکترونیک محسوب می‌شود. امید داریم با چشم انداز مرکز توزیع لوازم خانگی و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، حافظ ارزش پول شما در هنگام خرید باشیم.
 

ویژگی های ماهان الکترونیک

پخش و توزیع ماهان الکترونیک به منظور فراهم کردن بستری مطمئن و آسان برای خرید، بخش‌ها و امکانات متنوعی را در وب‌سایت خود گنجانده است. برای مثال بخش جست‌وجو، فروش ویژه و مرتب کردن محصولات بر اساس معیارهای گوناگون. برخی مزایای وب سایت ماهان الکترونیک عبارتند از:

  • امکان عرضۀ کالای درجه یک
  • پشتیبانی مشتریان و ارسال کالا 
  • موجود بودن کالاهای ارائه شده در فروشگاه ماهان الکترونیک در انبار و ارسال به مشتریان
  • ارائــۀ تخفیف های مناسب برای همكاران و ارگانهاي دولتي
  • عرضۀ کالا در تمام مناطق کشور

 
 
محصولات ماهان الکترونیک:

عمده محصولات ماهان الکترونیک مربوط به محصولات لوازم خانگی و تجهیزات اداری می باشد و در واقع خاص بسته به نیاز مشتریان گرامی محصولاتی جدید ارائه می گردد.


 
فروشگاه اینترنتی ماهان الکترونیک ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. این فروشگاه  با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از سایت باشد.